Spotkanie autorskie z Magdaleną Zarębską - relacja
Spotkanie autorskie
Uczniowie klas III z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Białej mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w spotkaniu autorskim z pisarką książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych – Magdalena Zarębska. Wydarzenie odbyło się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Białej w ramach XXIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.
Podczas spotkania uczniowie poznali twórczość autorki oraz mieli możliwość dłuższej rozmowy na temat książki „Jak Maciek Szpyrka z dziadkiem wędrowali po Nikiszowcu”. Było to niezwykle inspirujące i wartościowe doświadczenie.
Nie zabrakło także elementów dobrej zabawy – dzieci nauczyły się kilku słów w gwarze śląskiej oraz krótkiego wierszyka. Na zakończenie chętni mogli zakupić książki i zdobyć autograf autorki.✍️
Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, które przebiegło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.
Dziękujemy za to wyjątkowe spotkanie!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!