Logo Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Białej

Piknik Patriotyczny „Ojczyźnie Śpiewajmy” w Osjakowie

Ocena 0/5

9 maja 2025 roku w altanie przy Gminnym Ośrodku Kultury w Osjakowie odbył się Piknik Patriotyczny pod hasłem „Ojczyźnie Śpiewajmy”. Wydarzenie zgromadziło 13 zespołów ludowych z różnych gmin regionu.

Gminę Biała dumnie reprezentowały: Zespół Śpiewaczy z Białej oraz  Zespół Śpiewaczy „Naramianki” z Naramic.

Oba zespoły zaprezentowały utwory o tematyce patriotycznej, wnosząc do wydarzenia wyjątkowy klimat i akcentując bogactwo lokalnej kultury.

Piknik zakończył się wspólnym poczęstunkiem, który stał się okazją do rozmów, wymiany doświadczeń i integracji międzypokoleniowej.

Galeria zdjęć

Piknik Patriotyczny „Ojczyźnie Śpiewajmy” w Osjakowie 7 Piknik Patriotyczny „Ojczyźnie Śpiewajmy” w Osjakowie 6 Piknik Patriotyczny „Ojczyźnie Śpiewajmy” w Osjakowie 5 Piknik Patriotyczny „Ojczyźnie Śpiewajmy” w Osjakowie 4 Piknik Patriotyczny „Ojczyźnie Śpiewajmy” w Osjakowie 3 Piknik Patriotyczny „Ojczyźnie Śpiewajmy” w Osjakowie 2 Piknik Patriotyczny „Ojczyźnie Śpiewajmy” w Osjakowie 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności